Obchodní místa

Pokud zrovna nechcete své záležitosti vyřizovat přes Era portál nebo Era smartbanking, jsme vám k dispozici v široké síti obchodních míst. Najdete nás na každé poště, komplexní služby vám poskytneme v našich Era finančních centrech, své peníze vyberete z více než tisícovky bankomatů, ale i v obchodech označených logem CashBack a platby zadáte i ve vybraných prodejnách COOP.

Pobočky Pošty Bankomaty CashBack COOP platby
dalšíchnalezeno 
Na hledanou frázi "<span class=search-term>Ondřejov</span>" nebylo nalezeno žádné místo. Zkuste prosím vyhledat znovu.
Jsme všude a tolik bodů v mapě najednou vám zobrazit nemůžeme.
Přibližte si mapu nebo použijte vyhledávání.
Na hledanou frázi "<span class=search-term>Ondřejov</span>" bylo nalezeno více míst. Zvolte prosím to vaše nejbližší.
Nalezené 0:
Typ Detail Město Poznámka
Vyhledávám adresu ...
Pobočky České pošty
Česká pošta
Pobočky Poštovní spořitelny
ERA Finanční centra
 
Pobočky Poštovní spořitelny
Naše bankomaty
 
Pobočky Poštovní spořitelny
CashBack
Pobočky Poštovní spořitelny
COOP platby
 
Pobočky Poštovní spořitelny
Pošta typu Partner
 

Pošty

Na každé poště můžete za poštovní služby platit našimi kartami. Také ale můžete ovládat svůj účet. Vyberete i vložíte na něj peníze, zadáte platbu nebo si pořídíte některou z našich dalších služeb.

Na 151 vybraných poštách najdete Specializované bankovní přepážky, které poskytují kromě standardních bankovních produktů a služeb rovněž sjednocené půjčky (konsolidace), podílové fondy a zprostředkují hypoteční úvěry. Najděte si nejbližší poštu se Specializovanou bankovní přepážkou.

Era finanční centra

Se správou vašich peněz, financováním bydlení i s běžnými platbami vám ochotně pomohou naši specialisté v Era finančních centrech. Najdete je po celé republice.

Naše bankomaty

Vybírat si můžete ze všech bankomatů naší sítě označených logy Ery, Poštovní spořitelny a ČSOB. V některých bankomatech je možné hotovost i vkládat, ve všech si navíc dobijete mobil a pořídíte cestovní pojištění.

Většina našich bankomatů nabízí až tři kombinace bankovek, ze kterých si můžete vybrat tu, která se nejvíc hodí vám. Postupně přidáváme bezkontaktní bankomaty, do nich kartu není třeba vkládat, vybíráte pouhým přiložením. Podívejte se, kde v současné době takové bankomaty najdete.

CashBack

Peníze se svého účtu můžete vybrat také při platbě kartou v prodejnách označených samolepkou CashBack. Stačí mít nákup alespoň za 300 korun a požádat pokladní o hotovost před dokončením nákupu.

COOP platby

Ve vybraných prodejnách sítě COOP můžete zadat příkaz k úhradě, zaplatit fakturu či složenku i vložit peníze na účet.

Pošta typu Partner

Na poštách typu Partner můžete vkládat na účet v hotovosti i našimi kartami, vybírat z účtu našimi kartami i výplatní poukázkou, či zaplatit složenku i dobírkovou složenku.