Novinky

Pozor na podvodný průzkum zasílaný jménem ČSOB

Novinka | 08. prosinec 2016

Rádi bychom vás upozornili na podvodný průzkum označený jako speciální průzkum ČSOB a podepsaný jménem naší společnosti.

Celá novinka >>
 

Oslaďte si život skvělými slevami a dárky

Novinka | 01. listopad 2016

Využijte slevové bonbonky, které jsme pro vás vyjednali u našich partnerů. Slevy můžete čerpat, i když zatím nejste členem Světa odměn. A pokud budete chtít využívat výhod po celý rok, zaregistrujte se do našeho věrnostního programu a budete získávat body za to, co u nás už běžně děláte. U nás platí 1 bod = 1 koruna!

Celá novinka >>
 

Kybernetičtí útočníci mění taktiku, jak se dostat k penězům na účtech

Novinka | 26. září 2016

V poslední době začali počítačoví piráti místo údajných bezpečnostních aplikací pro internetové bankovnictví maskovat škodlivé kódy také za jiné oblíbené aplikace – např. za Seznam.cz E-mail nebo Facebook. Dbejte proto zvýšené opatrnosti nejen při přihlašování do svého internetového bankovnictví, ale i při přihlašování na svůj e-mailový účet či účet na sociálních sítích.

Celá novinka >>
 

Chraňte si peníze před kybernetickými útočníky

Novinka | 02. září 2016

Podvodníci, kteří se snaží ovládnout vaše elektronické bankovnictví, vždy nejdříve potřebují nakazit váš počítač, aby získali přístupové údaje do internetového bankovnictví. Druhým krokem je donutit vás stáhnout si škodlivou aplikaci do telefonu. Potřebují totiž zároveň získat kód z autorizační SMS zprávy, který je nutný pro potvrzení platby. Přečtěte si, jak můžete těmto útokům zabránit a chraňte si své peníze.

Celá novinka >>
 

Zdravotní výdaje v zahraničí? Peníze vám pošleme obratem

Novinka | 09. srpen 2016

Stačí mít ke kartě cestovní pojištění a drobné zdravotní potíže vás při cestách do zahraničí již nerozhází. Zavoláte jen na asistenční linku a výdaje za léky nebo drobné ošetření u lékaře vám můžeme proplatit obratem. A papíry? Ty počkají, až se vrátíte domů.

Celá novinka >>
 

S novým cestovním pojištěním ke kartě si vystačíte celý rok

Novinka | 09. červen 2016

Vyrazíte si občas do ciziny na dovolenou, na služební cestu nebo na návštěvu? Nemusíte být žádný světoběžník, přesto se vám vyplatí vyřídit si cestovní pojištění ke kartě. Platí totiž na celý rok a na všechny vaše cesty.

Celá novinka >>
 

PIN ke kartě pohodlně najdete ve svém internetovém bankovnictví nebo smartbankingu

Novinka | 30. květen 2016

Zapomněli jste PIN ke kartě? Nevadí. Stačí se přihlásit do Era portálu (internetové bankovnictví)

Celá novinka >>
 

Díky Pojištění internetových rizik budete mít internet pod kontrolou

Novinka | 28. leden 2016

Myslíme na vaši bezpečnost i v online světě a přinášíme vám unikátní pojištění, které vás ochrání proti rizikům a nástrahám internetu. Nově si ho můžete sjednat také online.

Celá novinka >>
 
Novinky e-mailem

Chcete vědět o důležitých novinkách u Poštovní spořitelny?

 

Chci zrušit odebírání