Pro média

Vyberte:     

ČSOB zrychluje tuzemské platby. Peníze připíše na účet u cizí banky ještě v ten samý den

Tisková zpráva | 17. květen 2017

Klienti ČSOB, Ery a Poštovní spořitelny mohou od května využít zrychleného zasílání plateb v rámci internetového bankovnictví i smartbankingu, a to i při odesílání finančních prostředků do jiných bank. Díky změně podmínek České národní banky pro provádění platebního styku budou platební příkazy vyřízeny ještě v ten samý den i u tuzemských plateb do jiných bankovních ústavů. Pokud tedy klient provede platbu dopoledne, příjemce ji obdrží ještě ten samý den. Přibližně polovina plateb je dnes připsána na účet příjemce v jiné bance v ten stejný den.

Celá zpráva >>
 

ČSOB připravila pro své klientky jarní osvěžení v podobě platební karty k výhodnému nakupování

Tisková zpráva | 15. květen 2017

Podle údajů ČSOB bylo v loňském roce platebními kartami klientů ČSOB, Ery a Poštovní spořitelny uskutečněno přibližně 8,5 milionu nákupů u obchodníků s módou. Za oblečení, obuv a další módní doplňky tak klienti banky utratili loni celkem 8,5 miliardy korun. Ve většině případů nakupovaly ženy. Nejen tato čísla tedy potvrzují, že dámy skutečně milují nakupování. A ještě lepší než nakupování samotné může být nakupování se slevou. ČSOB proto přichází na trh se speciální platební kartou pro výhodné nakupování, kterou ocení zejména ženy.

Celá zpráva >>
 

Skřítci znovu na scéně: tančí pro Poštovní účet

Tisková zpráva | 05. květen 2017

Poštovní spořitelna opět vsadila na červené skřítky a rozvíjí kreativu, s níž loni slavila úspěch kampaň na Poštovní půjčku. Od začátku května sedmero skřítků doprovází komunikaci nového vlajkového produktu Poštovní spořitelny – Poštovního účtu. Banka pro exekuci zvolila kombinaci televizního spotu s online a venkovní reklamou.

Celá zpráva >>
 

Do aplikace SmartBanking přes otisk prstu.

Tisková zpráva | 03. květen 2017

Nové verze aplikací ČSOB a Era SmartBanking přináší klientům řadu zajímavých funkcionalit. Od května si tak jejich uživatelé mohou zvýšit zabezpečení svého mobilního bankovnictví díky přihlašování otiskem prstu a rovněž díky vlastnímu nastavení internetových plateb. Nové verze nabízí i DEMO režim aplikací, lepší rozvržení tlačítek pro Smart Platbu a zjednoduší odpovědi na příchozí platby bez nutnosti vyplňování platebních příkazů.

Celá zpráva >>
 

Poštovní spořitelna představuje po Poštovní půjčce i Poštovní účet, sází na jeho dostupnost

Tisková zpráva | 02. květen 2017

Od května nabízí Poštovní spořitelna klientům novinku v podobě Poštovního účtu. Jde o nejdostupnější účet, co se týče podmínek jeho získání i možností spravování na všech pobočkách České pošty. Poštovní spořitelna vychází ze znalostí svých zákazníků a požadavků lidí na dostupné finanční služby. Poštovní účet je další v řadě jednoduchých produktů, s nimiž Poštovní spořitelna navazuje na loňský úspěch nabídky Poštovní půjčky.

Celá zpráva >>
 

Ombudsman ČSOB a jeho tým vloni vyřizovali podání klientů v průměru za čtyři dny

Tisková zpráva | 11. duben 2017

Stále více klientů z celé skupiny ČSOB kontaktuje Ombudsmana. Jsou to většinou klienti ČSOB, Ery Poštovní spořitelny, ale i ČSOB Pojišťovny, Hypoteční banky nebo klienti ostatních členů skupiny ČSOB. Ombudsman ČSOB spolu s kolegy z celé skupiny spolupracuje na řešení jejich podání.

Celá zpráva >>
 

Klienti ČSOB a Ery Poštovní spořitelny mohou vybrat bezkontaktně již ze 100 bankomatů po celé republice

Tisková zpráva | 03. duben 2017

Bezpečnost a jednoduchost inovativního řešení při výběru z bankomatu si klienti velice pochvalují a banka jim proto vychází vstříc. Za pouhých pár měsíců od spuštění pilotního provozu mohou klienti bezkontaktně vybírat z celkem 100 bankomatů, stačí jim k tomu prosté přiložení platební karty či nálepky nebo nově i telefon s aplikací ČSOB NaNákupy. Stý bezkontaktní bankomat byl nainstalován na pobočce ČSOB v Blansku. Průměrná požadovaná hotovost se pohybuje okolo 3 800 korun.

Celá zpráva >>
 

Češi se naučili platit mobilním telefonem, využití aplikace ČSOB NaNákupy rychle roste

Tisková zpráva | 09. březen 2017

Více než patnáct tisíc klientů ČSOB a Ery Poštovní spořitelny si už aktivovalo aplikaci ČSOB NaNákupy. Od loňského léta lze aplikací v mobilu platit v obchodech, nově umožní autorizaci plateb také prostřednictvím otisku prstu. V rámci běžící kampaně mohou navíc noví i stávající klienti získat za platby mobilem zajímavé finanční bonusy.

Celá zpráva >>
 

Monika Buřičová novou mluvčí Poštovní spořitelny

Tisková zpráva | 01. březen 2017

Na pozici tiskové mluvčí Poštovní spořitelny nastupuje od března Monika Buřičová. Ve funkci tak nahrazuje Martinu Slavíkovou, která z ČSOB odešla v prosinci minulého roku. Kromě komunikace Poštovní spořitelny bude mít Monika na starost i vybrané projekty skupiny ČSOB.

Celá zpráva >>
 

ČSOB nově nabídne službu eScribe pro lidi se sluchovým postižením i na svých pobočkách

Tisková zpráva | 01. březen 2017

Od března tohoto roku mohou klienti nově využít službu eScribe v 97 vybraných pobočkách ČSOB, kde jsou pracovníci plně připraveni komunikovat s lidmi se sluchovým handicapem. Přepis mluvené řeči už několik let úspěšně funguje ve všech finančních centrech Era Poštovní spořitelny a také na poštách. Tuto jedinečnou a bezplatnou službu zajišťuje sociální firma Transkript online, která zaměstnává i nevidomé přepisovatele.

Celá zpráva >>