Era klub

Věrnostní program pro všechny klienty Ery a Poštovní spořitelny mladší 18 let.

UPOZORNĚNÍ: Ukončujeme Era klub

Víme, že vás touto zprávou nepotěšíme, ale k 31. 7. 2017 ukončíme portál Era klub. Možnost sbírat Era koruny v portálu skončí v průběhu května. K tomuto termínu také ukončujeme možnost registrace.

Naši již registrovaní klienti, kteří si nasbírali Era koruny, je mají čas utratit za odměny z katalogu do 31. 7. 2017, poté zaniknou

Pokud by bylo cokoli nejasného, jsme vám k dispozici na bezplatné lince 800 210 210.

Časté dotazy:

Dostanu Era koruny za soutěže, které ještě běží?

Ano. Poslední soutěže normálně doběhnou v polovině května a získané Era koruny vám připíšeme.

Co se stane s Era korunami, pokud si za ně žádné odměny nevyberu? Dostanu je jako peníze?

Ne, je nutné je vyčerpat do 31. 7. 2017. Nevyčerpané Era koruny nelze nijak jinak směnit ani použít, po tomto datu bez náhrady zaniknou.

Kdy skončí možnost sbírat Era koruny?

Od 1. 5. 2017 se již nebudou načítat Era koruny za přihlášení do portálu, jubilea (např. dárek o Vánocích, Dětském dnu nebo v den narozenin) ani za aktivity u produktů banky. Sbírat Era koruny bude možné jen v rámci dobíhajících soutěží, nejpozději do 31. 5. 2017.

Kdy skončí možnost se registrovat?

Od 1. 5. 2017 nebude možné se nově registrovat.

Jak budou probíhat reklamace zakoupeného zboží, až Era klub skončí?

Reklamace budeme řešit standardně jako doposud. Na webové stránce https://www.erasvet.cz/o-nas/era-klub budou uvedeny kontakty pro řešení reklamací i po uzavření Era klubu.

Do kdy je možné kupony třetích stran použít? Co se s nimi stane, až Era klub skončí?

Na platnost kuponů nemá ukončení klubu vliv, můžete je uplatnit dle jejich platnosti beze změny.

Budete ještě doplňovat produkty, za které je možné Era koruny směnit?

V průběhu května se v katalogu odměn se nově objeví několik věcných cen. Nejpozději k 1. 6. 2017 přidáme přednabitou COOL Kartu v několika nominálních hodnotách (500 až 3000 Kč). Členové s dostatečným počtem Era korun si ji budou moci pořídit (každý člen ovšem pouze 1ks).

Má rušený Era klub nějakou alternativu?

Přímou náhradu Era klub nemá, ale alternativ je v nabídce hned několik.

  • Ve Světě odměn, věrnostním programu pro dospělé, sbíráte body za to, co běžně děláte. Sami si v něm můžete vybrat, jaké dárky a výhody se vám zamlouvají nejvíc.
  • Na stránce www.dozoo.cz najdou hry děti malé i velké (od 3 do 12 let), soutěžit pak můžou všichni starší 18 let.
  • Navíc s COOL Kartou se děti můžou se naučit rozumně nakládat s penězi – rodiče díky kartě mají přehled a můžou jim poslat přesně tolik, kolik potřebují.
  • Hospodařit se děti můžou učit již od útlého věku i s naším Poštovním účtem. Do 26 let ho mají zdarma bez jakýchkoli podmínek a je k němu zdarma nejen platební karta, ale i elektronické transakce, výběry ze všech našich bankomatů a spousta dalšího.

Proč Era klub končí?

Era klub ukončujeme, protože se chceme soustředit na rozvoj věrnostního programu Svět odměn. Dále pokračujeme v aktivitách jako je například www.dozoo.cz.

Mám Era koruny v peněžence Moje spoření. Co se s nimi stane? Budu je moci čerpat?

Nikoli, k bodům v peněžence Moje spoření se již nedostanete, ale Poštovní spořitelna nyní nabízí Poštovní účet, u kterého tyto poplatky vůbec nemusíte platit. Účet tedy umožňuje zdarma to, zač byste Era koruny z peněženky Moje spoření dříve utráceli.

V minulosti jsem si nevyčerpané Era koruny převáděl na "Moje spoření", aby neexpirovaly. K těm se ale dostanu až v 18 letech. Mohu je získat nazpět, abych si je mohl využít na nákup odměn?

Nikoli, k bodům v peněžence Moje spoření se již nedostanete, ale Poštovní spořitelna nyní nabízí Poštovní účet, u kterého tyto poplatky vůbec nemusíte platit. Účet tedy umožňuje zdarma to, zač byste Era koruny z peněženky Moje spoření dříve utráceli.