Přejít k obsahu
Chat online
nápověda
minimalizovat
otevřít
Přepis konverzace byl odeslaný.
Chat je offline.
Chyba při odeslání přepisu konverzace.

Jak na to ...

Vkládání dotazů
Své dotazy vpisujete do spodního textového pole. Pro odeslání dotazu stiskněte tlačítko „Odeslat“ nebo Enter. Přesun na další řádek probíhá automaticky dle délky textu nebo použitím tlačítka Shift + Enter.

Odhlášení
Pro ukončení chatu stiskněte tlačítko „Ukončit chat“. Poté bude chat ukončen a nebude možné komunikaci s Klientským poradcem obnovit. Chat může být také ukončen automaticky, a to pokud nebudete reagovat déle než 15 minut. Pokud poté budete chtít v komunikaci pokračovat, je třeba otevřít nový chat.

Po ukončení chatu si můžete nechat zaslat celý průběh komunikace na e-mail.

Z důvodu zkvalitňování služeb a z důvodů evidenčních může být chat komunikace monitorována.

Zavřít nápovědu

Kybernetičtí útočníci mění taktiku, jak se dostat k penězům na účtech

22.11.2016

V poslední době začali počítačoví piráti místo údajných bezpečnostních aplikací pro internetové bankovnictví maskovat škodlivé kódy také za jiné oblíbené aplikace – např. za Seznam.cz E-mail nebo Facebook. Dbejte proto zvýšené opatrnosti nejen při přihlašování do svého internetového bankovnictví, ale i při přihlašování na svůj e-mailový účet či účet na sociálních sítích.

Útočníci, kterým se již podařilo ovládnout váš počítač prostřednictvím škodlivého viru, se vás budou snažit při přihlášení přimět, abyste si do svého chytrého telefonu nainstalovali aplikaci pro jednodušší a bezpečnější práci s poštovní schránkou nebo účtem na sociálních sítích. V žádném případě si podobné nevyžádané aplikace či aktualizace nestahujte, jejich jediným účelem je zachytávat a skrytě přeposílat útočníkovi autorizační SMS zprávy, které jsou nutné pro potvrzení platby. Riziko těchto útoků spočívá především v tom, že na první pohled není škodlivá aplikace nijak spojena s bankovním účtem a uživatelé si často neuvědomí, že jejím stažením vydávají kybernetickým zlodějům všanc své finance. Proto vždy instalujte aplikace a aktualizace pouze z certifikovaných a ověřených zdrojů.