Přejít k obsahu
Chat online
nápověda
minimalizovat
otevřít
Přepis konverzace byl odeslaný.
Chat je offline.
Chyba při odeslání přepisu konverzace.

Jak na to ...

Vkládání dotazů
Své dotazy vpisujete do spodního textového pole. Pro odeslání dotazu stiskněte tlačítko „Odeslat“ nebo Enter. Přesun na další řádek probíhá automaticky dle délky textu nebo použitím tlačítka Shift + Enter.

Odhlášení
Pro ukončení chatu stiskněte tlačítko „Ukončit chat“. Poté bude chat ukončen a nebude možné komunikaci s Klientským poradcem obnovit. Chat může být také ukončen automaticky, a to pokud nebudete reagovat déle než 15 minut. Pokud poté budete chtít v komunikaci pokračovat, je třeba otevřít nový chat.

Po ukončení chatu si můžete nechat zaslat celý průběh komunikace na e-mail.

Z důvodu zkvalitňování služeb a z důvodů evidenčních může být chat komunikace monitorována.

Zavřít nápovědu

Poštovní půjčka na bydlení

Představujeme Poštovní půjčku na bydlení

Poštovní půjčka na bydlení

Rekonstrukce bytu? Nová koupelna nebo jen spotřebiče do kuchyně? Půjčka na bydlení pomůže zútulnit váš domov bez poplatků a bez složité administrativy.

Jaká je Poštovní půjčka na bydlení?

  • Dostupná – za férovou cenu si půjčíte kdekoliv. Na každé poště, ve Finančních centrech i online
  • Pružná – zdarma máte možnost si splátky v průběhu splácení snížit, zvýšit i odložit, zaplatit mimořádnou splátku nebo peníze do 30 dnů vrátit
  • Přehledná – Ihned víte, na čem jste. Nic neskrýváme, žádné složité podmínky. Půjčky jsou bez poplatku za vedení, správu i předčasné splacení.

Více o Poštovní půjčce na bydlení

  • Bez zajištění si lze půjčit od 70 000 do 1.000 000 korun
  • Splácení půjčky si můžete rozložit až na 12 let
  • Peníze získáte ihned na účet, doklady o využití úvěru si prosím uchovejte pro případné vyzvání k jejich doložení
  • Pustili jste se již do úprav? Výdaje vám proplatíme až 12 měsíců zpětně!
  • Až 20 % půjčky, maximálně 60 000 korun, můžete použít, na cokoli chcete

Půjčku Vám poskytneme, pokud jste fyzická svéprávná osoba a využijete ji k soukromým (nepodnikatelským) účelům. U půjček nad 300 tis. Kč bude třeba, pokud máte společné jmění manželů, i souhlas manžela či manželky stvrzený podpisem.

Každá žádost o půjčku prochází schvalovacím procesem, při kterém vyhodnotíme Vaši schopnost ji splácet. K posouzení úvěruschopnosti od Vás můžeme vyžadovat údaje týkající se příjmů, výdajů, způsobu bydlení, vzdělání, zaměstnání a rodinné situace.

Vzorový příklad

Poštovní půjčka na bydlení ve výši 200 000 Kč se splatností 6 let: RPSN 6,1%, pevná úroková sazba 5,9% p. a., 72 splátek, měsíční splátka 3 306 Kč, celkem k úhradě 238 032 Kč. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Klient může od smlouvy, ve které se sjednává spotřebitelský úvěr, odstoupit bez uvedení důvodu ve lhůtě 30 dnů ode dne uzavření této smlouvy. V případě odstoupení je klient povinen ČSOB bez zbytečného odkladu, nejpozději do 30 dnů ode dne odeslání odstoupení, zaplatit jistinu a úrok ve výši, na kterou by ČSOB vznikl nárok, pokud by k odstoupení od smlouvy nedošlo, a to za období ode dne, kdy byl spotřebitelský úvěr čerpán, do dne, kdy je jistina splacena.

Pevná sazba zůstává neměnná po sjednanou dobu.

Nabízíme vám víc

  • Chcete si pořídit nové bydlení a potřebujete půjčit větší částku? Pak se rozhodněte pro Era hypotéku. Potřebujete si půjčit, ale nechcete dokládat účel, na který peníze použijete? Zvolte neúčelovou Poštovní půjčku. Bydlení si sice umíte představit lepší, ale teď ještě vás změna nezajímá? Myslete na budoucnost a zřiďte si jeden z nejvýhodnějších produktů na trhu – Stavební spoření.

Kde si můžete sjednat Poštovní půjčku na bydlení?

On-line

Internet je samozřejmě tím nejrychlejším způsobem jak sjednat produkt Poštovní půjčka na bydlení. Udělejte to ihned!

SJEDNAT ONLINE

Era finanční centra

Specializovaná Era finanční centra jsou pro vás připravena v každém velkém městě po celé České republice. Najděte si to svoje!

Najděte si své Era finanční centrum

Pobočky České pošty

I pobočky České pošty vám zřídí produkt Poštovní půjčka na bydlení. Chcete vědět, které to jsou?

Najděte si svou poštu

Infolinka

Máte otázky? Potřebujete pomoci?

Volejte zdarma

800 210 210

Pro volání ze zahraničí:
Tel.: +420 495 800 124