Multibanking

Služba funguje ve vysoce zabezpečeném prostředí

Multibanking je součástí internetového bankovnictví, do kterého se přihlašujete 2faktorovým ověřením, tedy nejen přihlašovacími údaji, ale navíc ještě SMS klíčem či Smart klíčem.

Nejprve si jej musíte v internetovém bankovnictví aktivovat a poté si připojit účty, které máte vedené u jiných bank. Připojení budete vždy potvrzovat přihlašovacími údaji banky, kde zmíněný účet máte. Nepřímé platby zadané přes multibanking se potvrzují (autorizují) zvlášť.

Přístup multibankingu k vašemu účtu v jiné bance je zákonem z důvodu bezpečnosti časově omezený, a to na 90 dní. Platnost oprávnění máte pod kontrolou přímo ve svém internetovém bankovnictví, kde vás vždy upozorníme, než vyprší. Přístup můžete samozřejmě i kdykoli zrušit.

Multibanking se deaktivuje s posledním odpojeným účtem.

Kde nás najdete?

Era finanční centra

Specializovaná Era finanční centra jsou pro vás připravena v každém velkém městě po celé České republice. Najděte si to svoje!


Najděte si své Era finanční centrum

Pobočky České pošty

Máte to daleko do našeho finančního centra? V každém kraji jsou vám k dispozici stovky pošt, kde vám rádi poradí a pomohou s výběrem produktu přesně pro vás.

Najděte si svou poštu

Infolinka

Máte otázky? Potřebujete pomoci?

Infolinka

800 210 210
Svět odměn