Životní pojištění

Od 16. 4. 2018 pojištění vážných chorob a léčení úrazu v novém!
Sjednat pojištění si nyní můžete i ve vyšším věku!

Životní pojištění Maximal Profit

Získejte z pojištění ještě více díky investování!

Je důležité chránit sebe a myslet i na svou rodinu. A je příjemné z toho mít ještě něco navíc. Proto se můžete pojistit proti závažným životním rizikům a zároveň zhodnocovat vložené peníze.

 • Pojištění a zhodnocení v jednom – chráníte sebe i své blízké a ještě na tom vyděláváte
 • Bez zdravotní prohlídky – sjednání je jednoduché, rychlé a pohodlné
 • Platby jsou v klidu – využijete platební prázdniny nebo naopak mimořádné vklady
 • Pojištění se vám přizpůsobí – parametry a platby si můžete upravit podle své situace
 • Daňová úleva - neplaťte na daních víc, než musíte. Životní pojištění vám může ušetřit až 3 600 Kč ročně. Pokud s pravidelnými příspěvky nedosáhnete na 24 000 Kč ročně (maximální odečitatelná částka), není problém kdykoli vložit mimořádné pojistné.
 • Peníze po ruce – můžete si vybrat část peněz určených na investice
 • Věrnostní bonus – odměníme vás každých 5 let trvání pojištění a vrátíme vám 10 % rizikového pojistného

Jak pojištění funguje?

Rozsah pojištění vám pomůžeme nastavit přesně podle vašich potřeb. K pojištění si také můžete vybrat některý z investičních programů včetně garantované fondu s pevným zhodnocením. Pojištění lze sjednat i bez investiční složky. Aktuálně jsme u pojištění Maximal Profit zvýšili vstupní a výstupní věk. Investovat a využívat daňové výhody tak nyní můžete až do svých 95 let.

Pojišťujeme již od 130 Kč měsíčně. Způsob platby si přizpůsobíte podle vašich představ (roční, pololetní, čtvrtletní nebo měsíční frekvence). Pojištění je jednoduché a transparentní. Vždy budete vědět, kolik a za co platíte. Informace o poplatcích naleznete v sazebníku, který je součástí pojistných podmínek.

Pojištění lze sjednat také ve variantě Maximal Profit Z, která je určená pro příspěvky zaměstnavatele. Můžete tak využívat svých zaměstnaneckých benefitů a ještě na tom vydělat.

Poskytovatelem pojištění je ČSOB pojišťovna, a.s.

Přehled pojištění

Rozsah pojištění včetně výše pojistných částek vám pomůžeme nastavit přesně podle vašich potřeb. Nastavení pojistné ochrany lze kdykoli v průběhu měnit tak, aby vždy odpovídala vaší aktuální situaci.

Spolehnout se na nás můžete v případě následujících rizik.

 • Smrt (včetně možnosti nastavení klesající pojistné částky)
 • Smrt úrazem s dvojnásobným plněním v případě dopravní nehody
 • Invalidita následkem nemoci nebo úrazu (3. stupeň nebo varianta PLUS zahrnující všechny stupně invalidity a nezbytnou péči)
 • Invalidita následkem úrazu (3. stupeň nebo varianta PLUS)
 • Invalidita 3. stupně s opakovanou výplatou důchodu
 • Vážné choroby – nově s rozšířeným počtem diagnóz (plníme např. i cukrovku 1. typu, náhradu srdeční chlopně či revmatickou horečku)
 • Hospitalizace s dvojnásobným plněním v případě hospitalizace na ARO, JIP a u neodkladných operací (následkem nemoci nebo úrazu nebo jen následkem úrazu)
 • Trvalé následky úrazu s šestinásobnou progresí
 • Denní odškodné za dobu léčení úrazu – nově lze sjednat ve dvou variantách („Větší úrazy“ a „Větší i menší úrazy“), včetně dvojnásobného plnění při léčení úrazu v nemocnici, bez podmínky na minimální dobu léčby úrazu
 • Zproštění od placení pojistného
Přehled pojištění

Programy investování

Investovanou částku zhodnocujete prostřednictvím jednoho nebo více z vybraných programů investování, které si sami zvolíte. Můžete tak aktivně ovlivnit, jakým způsobem budou vaše finanční prostředky pracovat. Vytvoříte si rezervu pro případ nečekaných výdajů, financování bydlení či na spokojené stáří.

Garantovaný program
Pro velmi opatrné klienty, kteří chtějí mít jistotu pevného zhodnocení vložených prostředků. Jedná se o interní fond pojišťovny. Sazba je vždy vyhlášena a zveřejněna v sazebníku. Aktuální vyhlášená výše je 1,3 % p.a. K této sazbě může být dle výsledku hospodaření pojišťovny připsán tzv. podíl na hospodaření.
Konzervativní fond
Je vhodný pro velmi opatrného investora, který nerad příliš riskuje, ale zároveň preferuje vyšší hodnocení než na běžném účtu nebo termínovaném vkladu. Pro jednorázové i pravidelné investice s doporučovanou délkou investičního horizontu minimálně 2 až 3 roky.
Vyvážený fond
Je vhodný pro opatrného investora, který akceptuje určité výkyvy na trzích, které mohou způsobit kolísání hodnoty investice, a jehož snahou je ve střednědobém časovém horizontu dosáhnout průměrného výnosu převyšujícího výnos z bankovních vkladů. Vhodný pro jednorázové i pravidelné investice s doporučovanou délkou investičního horizontu minimálně 4 roky.
Růstový fond
Je vhodný pro odvážného investora, který očekává vyšší zhodnocení vložených prostředků a je ochoten podstoupit vyšší riziko. Vhodný pro dlouhodobější a pravidelné investice s doporučovanou délkou investičního horizontu minimálně 5 let.
Dynamický fond
Je vhodný pro odvážného a zkušeného investora, který je ochoten podstoupit významné riziko spočívající v tom, že hodnota investice může klesat pod výchozí hodnotu. Toto riziko je však kompenzované možností vyššího výnosu. Vhodný pro dlouhodobější a pravidelné investice s doporučovanou délkou investičního horizontu minimálně 7 let.
Akciový mix
Je určen pro odvážného investora, který vyhledává možnost vysokého zhodnocení a je obeznámen s riziky akciových trhů. Investice je možné doporučit pouze s dlouhodobým investičním horizontem 7 a více let.
Programy investování

Opravdu ještě váháte?

Pojištění si sjednáte jednoduše v kterémkoli Era finančním centru.

Sjednejte si schůzku ještě dnes.

Kde si můžete sjednat Životní pojištění?

Kontaktní formulář

Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme!

SJEDNAT SCHŮZKU

Era finanční centra

Specializovaná Era finanční centra jsou pro vás připravena v každém velkém městě po celé České republice. Najděte si to svoje!

Najděte si své Era finanční centrum

Infolinka

Máte otázky? Potřebujete pomoci?

Infolinka

800 210 210
Svět odměn