Přejít k obsahu
Chat online
nápověda
minimalizovat
otevřít
Přepis konverzace byl odeslaný.
Chat je offline.
Chyba při odeslání přepisu konverzace.

Jak na to ...

Vkládání dotazů
Své dotazy vpisujete do spodního textového pole. Pro odeslání dotazu stiskněte tlačítko „Odeslat“ nebo Enter. Přesun na další řádek probíhá automaticky dle délky textu nebo použitím tlačítka Shift + Enter.

Odhlášení
Pro ukončení chatu stiskněte tlačítko „Ukončit chat“. Poté bude chat ukončen a nebude možné komunikaci s Klientským poradcem obnovit. Chat může být také ukončen automaticky, a to pokud nebudete reagovat déle než 15 minut. Pokud poté budete chtít v komunikaci pokračovat, je třeba otevřít nový chat.

Po ukončení chatu si můžete nechat zaslat celý průběh komunikace na e-mail.

Z důvodu zkvalitňování služeb a z důvodů evidenčních může být chat komunikace monitorována.

Zavřít nápovědu

Poštovní půjčka

Poštovní půjčka Představujeme Poštovní půjčku

Chcete své sny a plány realizovat ihned a jediné, co Vám stojí v cestě, jsou peníze? Nečekejte, až našetříte. Díky Poštovní půjčce si můžete okamžitě pořídit to, po čem toužíte.

Jaká je Poštovní půjčka?

  • Dostupná – za férovou cenu si půjčíte kdekoliv. Na každé poště, ve Finančních centrech i online
  • Pružná – zdarma máte možnost si splátky v průběhu splácení snížit, zvýšit i odložit, zaplatit mimořádnou splátku nebo peníze do 30 dnů vrátit
  • Přehledná – Ihned víte, na čem jste. Nic neskrýváme, žádné složité podmínky. Půjčky jsou bez poplatku za vedení, správu i předčasné splacení.

Více o Poštovní půjčce

  • Bez zajištění si lze půjčit od 20 000 do 800 000 korun
  • Splácení půjčky si můžete rozložit až na 8 let
  • Peníze vám převedeme jednorázově na váš osobní účet u Ery nebo ČSOB
  • Půjčku splácíte ve stejně vysokých měsíčních splátkách, které jsou automaticky inkasovány z vašeho účtu
  • S půjčkou si můžete jednoduše sjednat pojištění schopnosti splácet

TIP: Při ztrátě zaměstnání nebo zdravotních problémech vám splácení půjčky vrásky přidělávat nemusí

U každé půjčky měsíčně splácíte dohodnutou částku. V životě ale mohou nastat situace, při kterých je plnění podobného závazku obtížné.

S půjčkou se můžete jednoduše pojistit pro případ neschopnosti splácet. Pojištění vám pomůže se splácením v kritických životních chvílích (smrti nebo invalidity, pracovní neschopnosti i ztráty zaměstnání).

Zeptejte se nás na možnosti, jak nemít s půjčkou starosti i v době, kdy máte jiné starosti. Více o pojištění schopnosti splácet v dokumentu „Varianty pojištění" .

Další informace

I za tento produkt získáte body do věrnostního programu Svět odměn. Zjistěte jak.


Půjčku Vám poskytneme, pokud jste fyzická svéprávná osoba a využijete ji k soukromým (nepodnikatelským) účelům. U půjček nad 300 tis. Kč bude třeba, pokud máte společné jmění manželů, i souhlas manžela či manželky stvrzený podpisem.

Každá žádost o půjčku prochází schvalovacím procesem, při kterém vyhodnotíme Vaši schopnost ji splácet. K posouzení úvěruschopnosti od Vás můžeme vyžadovat údaje týkající se příjmů, výdajů, způsobu bydlení, vzdělání, zaměstnání a rodinné situace.

Pojmem půjčka je míněn spotřebitelský úvěr.

Vzorový příklad

Poštovní půjčka ve výši 100 000 Kč se splatností 5 let: RPSN 8,2%, pevná úroková sazba 7,9% p. a., měsíční splátka 2 023 Kč, celkem k úhradě 121 380 Kč. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Klient může od smlouvy, ve které se sjednává spotřebitelský úvěr, odstoupit bez uvedení důvodu ve lhůtě 30 dnů ode dne uzavření této smlouvy. V případě odstoupení je klient povinen ČSOB bez zbytečného odkladu, nejpozději do 30 dnů ode dne odeslání odstoupení, zaplatit jistinu a úrok ve výši, na kterou by ČSOB vznikl nárok, pokud by k odstoupení od smlouvy nedošlo, a to za období ode dne, kdy byl spotřebitelský úvěr čerpán, do dne, kdy je jistina splacena.

Pevná sazba zůstává neměnná po sjednanou dobu.

Nabízíme vám víc

Kde si můžete sjednat Poštovní půjčku?

On-line

Internet je samozřejmě tím nejrychlejším způsobem jak sjednat produkt Poštovní půjčka. Udělejte to ihned!

SJEDNAT ONLINE

Era finanční centra

Specializovaná Era finanční centra jsou pro vás připravena v každém velkém městě po celé České republice. Najděte si to svoje!

Najděte si své Era finanční centrum

Pobočky České pošty

I pobočky České pošty vám zřídí produkt Poštovní půjčka. Chcete vědět, které to jsou?

Najděte si svou poštu

Infolinka

Máte otázky? Potřebujete pomoci?

Volejte zdarma

800 210 210

Pro volání ze zahraničí:
Tel.: +420 495 800 124