I malými krůčky dojdete k velkým cílům

Pravidelné investování do Poštovních fondů

I malé částky vám mohou vydělat napříkad na dovolenou, nové auto, zaplacení školy v zahraničí pro vaše děti nebo na důstojné stáří. Může to být třeba jen 500 Kč měsíčně – váš rodinný rozpočet to zatíží méně než jedna večeře v restauraci. Stačí jen začít.

Nahrávám přehrávač...

Sjednejte si schůzku s našimi poradci! I když nemáte zkušenosti s investováním, specialisté v našich pobočkách vám vše rádi vysvětlí a nezávazně doporučí nejvhodnější řešení.

Proč je pravidelné investování výhodné?

  • Stačí jen 500 Kč měsíčně – ve vašem rodinném rozpočtu tolik chybět nebudou.
  • I když nejste investiční expert, při pravidelném investování se chováte jako zkušený investor. Při stále stejné investované částce nakupujete více, když cena klesá, a méně, když cena roste.
  • K ničemu se nezavazujete. Investujete, když zrovna můžete.
  • Peníze máte neustále pod kontrolou a kdykoli k dispozici.
  • Vaše investice může být i vaší finanční rezervou pro nenadálé situace. Začněte investovat s předem stanoveným cílem, ale je jen na vás, na co peníze nakonec využijete.
  • Pravidelné investice do fondů jsou schopné dlouhodobě nabízet nadstandardní zhodnocení.
  • Čas hraje ve váš prospěch. Čím dříve začnete, tím lépe.

Do čeho pravidelně investovat?

Zdá se vám naše nabídka fondů příliš široká a nevíte, jaký fond si vybrat? Rádi vám s výběrem vhodného fondu pro pravidelnou investici pomůžeme. Navštivte nejbližší Finanční centrum, kde vám s výběrem poradí naši specialisté.

Pravidelné investování ve třech krocích

  1. Zvolte si investiční cíl a dobu, za kterou chcete svého cíle dosáhnout. Kolik je lidí, tolik může být cílů. Inspirujte se příběhy našich klientů:
  2. Zvolte si částku, která nezatíží váš rozpočet a kterou si můžete dovolit pravidelně investovat
  3. Navštivte kterékoli Finanční centrum a investujte

Upozornění

Hodnota investice a příjem z ní mohou v průběhu investičního období kolísat. Návratnost investované částky není zaručena. Historická výkonnost fondu nezaručuje jeho výkonnost v budoucnu.

Informace obsažené na těchto internetových stránkách mají pouze informační charakter a nejedná se o nabídku ani veřejnou nabídku, jejich obsah nelze vykládat jako poskytování investičního poradenství nebo jiné investiční služby a nelze je považovat za ujištění nebo záruku ohledně výnosů jakéhokoliv investičního nástroje, nebo za doporučení k nákupu, držení nebo prodeji konkrétního investičního nástroje. Podrobné informace o jednotlivých fondech, rizicích a poplatcích naleznete v dokumentu Klíčové informace pro investory (v češtině), v dokumentu Jak se stanovuje produktové skóre (v češtině) a/nebo ve statutu/prospektu fondu (v češtině, ve slovenštině nebo v angličtině) dostupných na www.erasvet.cz, popř. si uvedené materiály můžete vyžádat v listinné podobě od svého bankéře.

Poraďte se s námi

Zadejte své telefonní číslo a my vám zavoláme. Klienty kontaktujeme v pracovní dny mezi 9:00 – 20:00.