Přejít k obsahu
Chat online
nápověda
minimalizovat
otevřít
Přepis konverzace byl odeslaný.
Chat je offline.
Chyba při odeslání přepisu konverzace.

Jak na to ...

Vkládání dotazů
Své dotazy vpisujete do spodního textového pole. Pro odeslání dotazu stiskněte tlačítko „Odeslat“ nebo Enter. Přesun na další řádek probíhá automaticky dle délky textu nebo použitím tlačítka Shift + Enter.

Odhlášení
Pro ukončení chatu stiskněte tlačítko „Ukončit chat“. Poté bude chat ukončen a nebude možné komunikaci s Klientským poradcem obnovit. Chat může být také ukončen automaticky, a to pokud nebudete reagovat déle než 15 minut. Pokud poté budete chtít v komunikaci pokračovat, je třeba otevřít nový chat.

Po ukončení chatu si můžete nechat zaslat celý průběh komunikace na e-mail.

Z důvodu zkvalitňování služeb a z důvodů evidenčních může být chat komunikace monitorována.

Zavřít nápovědu

I malými krůčky dojdete k velkým cílům

Pravidelné investování

I malé částky vám mohou vydělat napříkad na dovolenou, nové auto, zaplacení školy v zahraničí pro vaše děti nebo na důstojné stáří. Může to být třeba jen 500 Kč měsíčně – váš rodinný rozpočet to zatíží méně než jedna večeře v restauraci. Stačí jen začít.

Nahrávám přehrávač...

Dokument PDFPravidla akce - pravidelná investice s bonusem

Sjednejte si schůzku s našimi poradci! I když nemáte zkušenosti s investováním, specialisté v našich pobočkách vám vše rádi vysvětlí a nezávazně doporučí nejvhodnější řešení.

Proč je pravidelné investování výhodné?

  • Stačí jen 500 Kč měsíčně – ve vašem rodinném rozpočtu tolik chybět nebudou.
  • I když nejste investiční expert, při pravidelném investování se chováte jako zkušený investor. Při stále stejné investované částce nakupujete více, když cena klesá, a méně, když cena roste.
  • K ničemu se nezavazujete. Investujete, když zrovna můžete.
  • Peníze máte neustále pod kontrolou a kdykoli k dispozici.
  • Vaše investice může být i vaší finanční rezervou pro nenadálé situace. Začněte investovat s předem stanoveným cílem, ale je jen na vás, na co peníze nakonec využijete.
  • Pravidelné investice do fondů jsou schopné dlouhodobě nabízet nadstandardní zhodnocení.
  • Čas hraje ve váš prospěch. Čím dříve začnete, tím lépe.

Do čeho pravidelně investovat?

Zdá se vám naše nabídka fondů příliš široká a nevíte, jaký fond si vybrat? Rádi vám s výběrem vhodného fondu pro pravidelnou investici pomůžeme. Navštivte nejbližší Finanční centrum, kde vám s výběrem poradí naši specialisté.

Pravidelné investování ve třech krocích

  1. Zvolte si investiční cíl a dobu, za kterou chcete svého cíle dosáhnout. Kolik je lidí, tolik může být cílů. Inspirujte se příběhy našich klientů:
  2. Zvolte si částku, která nezatíží váš rozpočet a kterou si můžete dovolit pravidelně investovat
  3. Navštivte kterékoli Finanční centrum a investujte

Upozornění

Hodnota investice a příjem z ní mohou v průběhu investičního období kolísat. Návratnost investované částky není zaručena. Historická výkonnost fondu nezaručuje jeho výkonnost v budoucnu.

Informace obsažené na těchto internetových stránkách mají pouze informační charakter a nejedná se o nabídku ani veřejnou nabídku, jejich obsah nelze vykládat jako poskytování investičního poradenství nebo jiné investiční služby a nelze je považovat za ujištění nebo záruku ohledně výnosů jakéhokoliv investičního nástroje, nebo za doporučení k nákupu, držení nebo prodeji konkrétního investičního nástroje. Podrobné informace o jednotlivých fondech, rizicích a poplatcích naleznete v dokumentu Klíčové informace pro investory (v češtině), v dokumentu Jak se stanovuje produktové skóre (v češtině) a/nebo ve statutu/prospektu fondu (v češtině, ve slovenštině nebo v angličtině) dostupných na www.erasvet.cz, popř. si uvedené materiály můžete vyžádat v listinné podobě od svého bankéře.

Poraďte se s námi

Zadejte své telefonní číslo a my vám zavoláme. Klienty kontaktujeme v pracovní dny mezi 9:00 – 20:00.