Investujte do budoucnosti svých dětí

Každý rodič by si přál zajistit svým dětem bezstarostný vstup do dospělého života. Díky pravidelným investicím nemusíte tyto věci nechávat náhodě. Navíc tak dětem ukazujete způsob, jak se o peníze mají starat a že i peníze mohou vydělat peníze.

Proč pravidelné investice

  • Financování studií u nás nebo v zahraničí
  • Jazykové pobyty
  • Poznávání světa
  • Pořízení prvního auta
  • Koupě prvního bytu
  • Splnění dětského snu
  • Peníze dostupné do 4 dnů bez výstupních poplatků

Příběh Libora (35 let)

Mám dvě malé děti, Martínka a Aničku. Protože vím, že nejlepší investice je investice do vlastních dětí, hned po narození jsem začal každému pravidelně odkládat 1 000 Kč měsíčně do fondu ČSOB Růstový. Předpokládám, že pro každé z dětí budu mít v době jejich plnoletosti připraveno přibližně 340 tisíc Kč. 216 tisíc vložím sám, o zbytek se postará zhodnocení.*

Příběh Libora v číslech

Příběh Libora - Kalkulačka

* Jedná se pouze o ilustrativní příklad při pravidelné měsíční investici 2 000 Kč po dobu 18 let při předpokládaném ročním zhodnocení 5 % (se započtením vstupního poplatku 1,5 %). Předpokládané zhodnocení není nijak zaručeno.

Upozornění

Hodnota investice a příjem z ní mohou v průběhu investičního období kolísat. Návratnost investované částky není zaručena. Historická výkonnost fondu nezaručuje jeho výkonnost v budoucnu.

Informace obsažené na těchto internetových stránkách mají pouze informační charakter a nejedná se o nabídku ani veřejnou nabídku, jejich obsah nelze vykládat jako poskytování investičního poradenství nebo jiné investiční služby a nelze je považovat za ujištění nebo záruku ohledně výnosů jakéhokoliv investičního nástroje, nebo za doporučení k nákupu, držení nebo prodeji konkrétního investičního nástroje. Podrobné informace o jednotlivých fondech, rizicích a poplatcích naleznete v dokumentu Klíčové informace pro investory (v češtině), v dokumentu Jak se stanovuje produktové skóre (v češtině) a/nebo ve statutu/prospektu fondu (v češtině, ve slovenštině nebo v angličtině) dostupných na www.erasvet.cz, popř. si uvedené materiály můžete vyžádat v listinné podobě od svého bankéře.

vytisknout