Základní účet

Jednoduchý účet, který umí vše, co potřebujete

Čtyřlístek hlavních výhod

Malá ochutnávka toho, co účet nabízí zdarma

  • Tuzemské příchozí platby
  • Debetní karta pro majitele
  • Elektronické bankovnictví
  • Vedení kontokorentu

Vzorový příklad Kontokorentu ve výši 10 000 Kč se splatností 3 měsíce: RPSN 19,4 %, pohyblivá úroková sazba 17,9 % p. a., měsíční splátka úroků 149,33 Kč celkem k úhradě 10 448 Kč. Platí pro kontokorent sjednaný k Poštovnímu účtu s měsíčním obratem nad 10 000 Kč. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Klient může od smlouvy, ve které se sjednává kontokorent, odstoupit bez uvedení důvodu ve lhůtě 14 dnů ode dne uzavření této smlouvy. V případě odstoupení je klient povinen ČSOB bez zbytečného odkladu, nejpozději do 30 dnů ode dne odeslání odstoupení, zaplatit jistinu a úrok ve výši, na kterou by ČSOB vznikl nárok, pokud by k odstoupení od smlouvy nedošlo, a to za období ode dne, kdy byl spotřebitelský úvěr čerpán, do dne, kdy je jistina splacena.

Pohyblivá sazba se může v závislosti na změně Oznámení o úrokových podmínkách vkladů a úvěrů změnit.

Vzorový příklad

Pro vás vždy něco navíc

Opravdové placení mobilem

Stačí si nainstalovat aplikaci ČSOB NaNákupy do svého mobilu a najdete v ní všechny své karty. S aplikací zaplatíte rychle a jednoduše – stejně jako bezkontaktní kartou. Peněženku tak můžete nechat ležet v tašce.

Kde si můžete sjednat Základní účet?

Era finanční centra

Specializovaná Era finanční centra jsou pro vás připravena v každém velkém městě po celé České republice. Najděte si to svoje!

Najděte si své Era finanční centrum

Pobočky České pošty

Máte to daleko do našeho finančního centra? V každém kraji jsou vám k dispozici stovky pošt, kde vám rádi poradí a pomohou s výběrem produktu přesně pro vás.

Najděte si svou poštu

Infolinka

Máte otázky? Potřebujete pomoci?

Volejte zdarma

800 210 210

Pro volání ze zahraničí:
Tel.: +420 495 800 124