Kariéra u nás

Jako jedna z největších společností v České republice zaměstnáváme téměř 7 000 zaměstnanců po celém jejím území. Díky řadě významných mezníků, kterými jsme prošli, máme bohatou historii a mnoho zkušeností, ze kterých můžeme čerpat. Mezi ty nejvýznamnější patří spojení se skupinou KBC, díky kterému poskytujeme našim zaměstnancům a klientům stabilní zázemí mezinárodní společnosti.

Je čas změn a my se chceme měnit. Toho však můžeme dosáhnout jen pokud lidé samotní budou chtít. Zaměstnanci jsou proto jednou z nejvyšších priorit ČSOB. Investujeme do rozvoje znalostí a motivace našich zaměstnanců, vytváříme možnosti pro široké uplatnění získaných znalostí a zkušeností nejen v rámci ČR, ale také v zahraničí.

Stálý zájem a zaměření se na zákazníka, výkon odpovídající cílům, rozhodnost a zdravý rozum, zodpovědnost za svá rozhodnutí, otevřená a upřímná komunikace a spolupráce, rozvoj sebe sama a inspirace ostatních - to jsou kvality, které očekáváme od našich současných i budoucích zaměstnanců, neboť nám umožňují zlepšit způsob vzájemné spolupráce a posílit vědomí, že nezáleží jen na pouhém dosažení výsledků, ale i na tom, jak jsme jich dosáhli.

Nabízíme zaměstnání nejen kvalitním manažerům a odborníkům, ale v rámci speciálních adaptačních a tréninkových programů oslovujeme také čerstvé absolventy vysokých škol a postgraduálních studií. Pomáháme jim tak nastartovat kariéru ve významné mezinárodní společnosti: