O nás

Era vnímá společensky odpovědné aktivity jako nedílnou součást své strategie. Myšlenka udržitelného rozvoje blíže určuje koncepci našich projektů - tedy dlouhodobost, nepřetržitý rozvoj a růst jak společnosti kolem nás, tak našeho vlastního podnikání. Podařilo se nám nalézt cestu, jak výrazně posílit stále jedinečné spojení principů společenské odpovědnosti firmy a podnikání. Cílem našeho snažení není charita, ale podpora aktivit, které motivují k dlouhodobému sociálnímu podnikání.

S našimi partnery spolupracujeme dlouhodobě na bázi oboustranné výhodnosti.

Díky konceptu společenské odpovědnosti jsme získali řadu významných ocenění, mezi které patří cena VIA BONA, umístění mezi TOP 10 finalisty soutěže The European Corporate Responsibility Award, Mosty 2009 a titul Banka bez bariér roku 2011 a 2012.

V Era finančních centrech se hraje o tablet a roční poplatkové prázdniny na osobním účtu

Moderní tablet včetně služby umožňující simultánní přepis komunikace a také roční poplatkové prázdniny na Era osobním účtu. To vše čeká na výherce soutěže, kterou přichystala Era společně s firmou Transkript online. Osoby se sluchovým postižením mohou také i nadále ve všech 74 finančních centrech využívat službu Era eScribe.

Soutěž trvá od 1. června až do 31. července 2013 ve všech Era finančních centrech v České republice. Tvoří ji osm otázek a jeden tipovací dotaz. Zúčastnit se může každá fyzická osoba s trvalým pobytem na území ČR starší 18 let.