Vybrané produkty a společnosti skupiny ČSOB

Era je obchodní značka Československé obchodní banky, a. s. Naše služby v současné době používají více než dva milióny klientů. Své finance mohou snadno řešit na dálku přes internet, ale zároveň mohou kdykoliv navštívit nejširší síť obchodních míst (70 specializovaných Era finančních center a 3 000 pošt). Třeba jen pro radu nebo pro další finanční produkt. Spojujeme výhody online světa i světa kolem nás, stejně tak se neomezujeme jen na finanční služby. Era chce přinášet více pohody do života, pomáhat vyřídit každodenní starosti i velké plány tak, aby její klienti měli více času pro sebe i své blízké.

ČSOB – www.csob.cz

ČSOB je univerzální banka poskytující individuální řešení finančních potřeb pro občany, podnikatele, malé a střední podniky, družstva, municipality, neziskovky, korporace i instituce. Nabízí moderní bankovní služby, zahrnující dostupné půjčky a hypotéky, rozsáhlé možnosti spoření a investování i pohodlné on-line bankovnictví.

Vybrané služby:

ČSOB Pojišťovna – www.csobpoj.cz

ČSOB Pojišťovna patří mezi přední univerzální pojišťovny na českém trhu. Nabízí kompletní škálu životních i neživotních pojištění jak pro občany tak pro potřeby firem. Její členství v silné finanční skupině ČSOB zajišťuje klientům komplexnost a kvalitu poskytovaných služeb srovnatelnou se zeměmi EU.

Vybrané služby:

Hypoteční banka – www.hypotecnibanka.cz

Moderní, vstřícná a stabilní banka zaměřená na poskytování hypotečních produktů v oblasti financování nemovitostí určených k bydlení. Díky specializaci přistupuje ke klientům individuálně, nabízí jim řešení šité na míru a poskytuje profesionální poradenství. Hypotéka od Hypoteční banky pomohla již více než 120 000 klientů k novému domovu.

Vybrané služby:

Poštovní spořitelna

Poštovní spořitelna je obchodní značka Československé obchodní banky, a. s. Najdete ji na každé poště a označuje přepážky, na kterých jsou dostupné služby ČSOB / Era. Zastřešuje tak nejširší síť obchodních míst, kde je možné obsluhovat a pořizovat si bankovní produkty.

Vybrané služby:

ČSOB Leasing - www.csobleasing.cz

ČSOB Leasing je univerzální leasingovou společností poskytující finanční služby pro podnikatelské i nepodnikatelské subjekty. Nabídka společnosti zahrnuje produkty pro financování osobních, užitkových a nákladních automobilů, strojů, zařízení, investičních celků a výpočetní techniky. ČSOB Leasing je již od roku 2001 nepřetržitě jedničkou českého leasingového trhu s nejvyšším tržním podílem.

Vybrané služby:

ČSOB Penzijní společnost – www.csob-penze.cz

Doplňkové penzijní spoření je v současné době nejvýhodnější státem podporovaná forma spoření. Tento finanční produkt je podporován vysokými státními příspěvky až  2 760 Kč ročně a navíc umožňuje snížit základ daně z příjmu až o 12 000 Kč. Celkem je tedy možné získat od státu až 4 560 Kč ročně.

ČSOB Advisory – www.csobadvisory.cz

ČSOB Advisory poskytuje ekonomické a organizační poradenství v úzké vazbě a s pevným zázemím své mateřské společnosti pro veřejný sektor. ČSOB Advisory nabízí poradenské služby pro všechny situace životního cyklu organizace, řízení strategických projektů i podporu managementu při operativním řízení.

Vybrané služby:

Předplacená COOL karta – www.coolkarta.cz

Předplacená platební COOL karta pomáhá rodičům zasílat dětem kapesné a mít jejich výdaje pod kontrolou. Naučíte děti spořit a nakládat s penězi, pošlete jim přesně kolik potřebujete a díky SMS máte přehled, jak s penězi nakládají. Kartu si pohodlně objednáte online.

Českomoravská stavební spořitelna – www.cmss.cz

Jednička v bydlení a finanční jistotě nabízí širokou škálu produktů, a to od stavebního spoření a financování bydlení až po potřeby domácností. Tradičně si zakládá na kvalifikovaném poradenství a komplexním servisu více než 2 800 profesionálních finančních poradců ČMSS. Ti jsou klientům po domluvě kdykoli a kdekoli k dispozici. Vždy je jejich cílem najít řešení na míru klientových přání a potřeb.

Vybrané služby:


Skupina Patria – www.patria.cz

Skupina Patria zahrnuje tři společnosti. Společnost Patria Finance, která zprostředkovává pro individuální investory obchody s cennými papíry na všech hlavních trzích v Evropě a severní Americe. Společnost Patria Finance zajišťuje obchodování s akciemi pro institucionální klienty a patří mezi největší obchodníky s akciemi v ČR a střední Evropě. Společnost Patria Online poskytuje služby a zpravodajství na ekonomickém a finančním portálu www.patria.cz. Poslední ze společností je Patria Corporate Finance, jenž patří mezi nejlepší poradce v oblasti akvizic a divestic společností, mimo jiné se podílí na primárních emisích cenných papírů.

Top-Pojištění.cz s.r.o. – www.top-pojisteni.cz

Součástí bankovní skupiny ČSOB se v roce 2016 stala česká společnost Top-Pojištění.cz, založená již v roce 2005. V září 2005 byly společnosti Českou národní bankou uděleny licence pojišťovacího makléře a pojišťovacího agenta. Top-Pojištění.cz provozuje stejnojmenný webový portál s nabídkou povinného ručení, havarijního pojištění, pojištění domácnosti a cestovního pojištění. Společnost si dlouhodobě drží pozici největšího prodejce cestovního pojištění na českém trhu na českém trhu a jejich služeb využívá více než 300 tisíc klientů v České republice.

Vybrané služby:

Sousedé.cz – www.sousede.cz

Portál Sousedé.cz slouží k bezplatné komunikaci mezi správci nemovitostí, členy bytových družstev, společenství vlastníků jednotek (BD/SVJ), domovníky, nájemníky a obecně sousedy mezi sebou. Pro správu nemovitosti nabízí nástroje jako úložiště dokumentů, diskuze, kalendář akcí, kontakty, nástěnku nebo fotky.

Vybrané služby:

 

Kontaktujete nás!

Kontaktní formulář
Nevíte si rady s výběrem toho správného produktu? Máte nějaké otázky? Náměty? Nenechávejte si je pro sebe!
Pobočky České pošty
Máte to daleko do našeho finančního centra? V každém kraji jsou vám k dispozici stovky pošt, kde vám rádi poradí a pomohou s výběrem produktu přesně pro vás.
Era finanční centra
Specializovaná Era finanční centra jsou pro vás připravena v každém velkém městě po celé České republice. Najděte si to svoje!